It is thrifty to prepare today
for the wants of tomorrow.Aesop, VI century BC

Ettevõttest

Tänapäeva investeeringute haldamine

Ajad muutuvad ja kõik, kes tahavad saavutada tulevikus edu, peavad liikuma ajaga kaasas. Tere tulemast FB Asset Managementi - tänapäevasesse fondi- ja varahaldusega tegelevasse ettevõttesse.

 

Meie fondide investeerimisotsuste eesmärgiks on investorile stabiilse sissetuleku tagamine pikema aja vältel. Kõigis oma investeeringutes kasutame omakapitali võrdselt võõrkapitaliga.

 

 

Põhimõtted

  • Meie tegutseme alati vastavalt meie klientide parimatele huvidele – kindlalt ja stabiilselt;
  • Meie pakume kõike hõlmavaid, perspektiivseid lahendusi, mis on suunatud stabiilsele pikaajalisele edule, vältides ettearvamatuid riske;
  • Meie kasutame oma arusaama finantsidest, et otsida oma klientidele investeerimisvõimalusi erinevates turuolukordades;
  • Meie kujundame oma finantsstrateegiaid selliseid, et oleks võimalik riske kontrollida ja juhtida;
  • Samuti väldime riske, mis võivad kahjustada meie või meie klientide mainet. See kehtib nii ettevõtte kui ka iga meie töötaja suhtes;
  • Meie ehitame üles usaldust, mis kestab põlvest põlve;
  • Meie tegevust reguleerivad ja kontrollivad Euroopa seadused, mis tagavad meie klientidele vastavad turvalisuse ja kaitsestandardid.

 

Äritegevus


Meie äritegevuse hulka kuulub:

  • fondide professionaalne valitsemine

 

 

Meetodid


Meie spetsialistide poolt loodud investeerimis- ja tarkvaramudelid võimaldavad hinnata strateegiaid, hallata riske ja analüüsida turgu.

 

 

Strateegiad

 

Meie strateegid on võimelised looma positiivset tulu nii kasvavatel kui ka kukkuvatel fonditurgudel. Iga fondistrateegia eesmärk on pakkuda klientidele juhitava riski tingimustes kõrgemat tootlust võrreldes pangahoiustega ning stabiilsemat tootlust pikema investeerimisperioodi juures.

 

 

Missioon


Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga investeerimistooteid ja -teenuseid saavutamaks pikaajalisi eesmärke.

 

 

Eetika


Järgime kogu oma tegevuses eetilise käitumise ja vastutustundlikkuse kõrgeimaid standardeid. Seame klientide huvid kõiges esikohale. Investeerime suurema osa oma varadest koos klientide varadega, räägime ausalt ja avatult riskidest ja kuludest ning ka õnnestumistest ja saavutustest.